Minibooki i e-prenumerata – „Znak”

Lubię dostawać informacje o dobrych promocjach z pierwszej ręki. Zresztą tak jest najwygodniej, prawda? Dziś na Twitterze zaczepił mnie „Miesięcznik Znak” i przypomniał o świetnej ofercie:

Faktycznie, oferta jest niezła: roczna e-prenumerata wyniesie nas 69,30 zł (dla porównania prenumerata papierowa to koszt 143 zł) – różnica jest więc spora.

Na stronach Publio oferta przedstawia się następująco (w pakiecie otrzymujemy pismo w formatach pdf, epub i mobi):

okładka miesięcznika "Znak" - czerwiec 2015pojedynczy egzemplarz kosztuje 6,94 zł

półroczna prenumerata kosztuje 39,83 zł

roczna prenumerata wyniesie nas 69,30 zł

Najnowszy, czerwcowy numer „Znaku” poświęcony jest spieniężonemu życiu – ciekawie zapowiadają się teksty o długach i finansjalizacji życia.

Z kolei w Woblinku jeszcze przez trzy dni w promocyjnej cenie można zakupić minibooki, zawierające teksty ze „Znaku”. Za 3,99 zł zakupimy m.in. Zawód: tłumacz, Zawód: pisarz, czy Polska prowincja.

Bardzo lubię czytać „Znak”, przez jakiś czas miałam zakupioną prenumeratę papierową, ale teraz przerzucę się na elektroniczną, która jest bardziej ekologiczna. O piśmie już pisałam, polecam zacząć od tekstu, który dotyczy świetnej obsługi – oni naprawdę dbają o swojego czytelnika!, a potem zerknąć do tych wpisów poświęconych konkretnym numerom: 705/2014, czy 700/2013, oraz minibookom: Reporterzy. Ich świat, czy Zawód: edytor. Wszystkich zainteresowanych lekturą dobrych tekstów na najwyższym poziomie odsyłam do archiwum miesięcznika, w którym można zapoznać się ze wszystkimi numerami pisma od 1949 roku do 2012.

Wchodząc na stronę księgarni przez linki w tym wpisie i kupując e-booki pomagacie mi utrzymać bloga. Dziękuję!

Komentarze (2)

  1. Dzięki bardzo za informację, już się zaopatrzam w zestaw minibooków :)!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.