O stronie

zaginam rogi - czytanie

Cześć!

Nazywam się Paulina Matysiak, choć dobrzy znajomi mówią do mnie Pola.

Uwielbiam książki (przez siedem długich lat nawet pracowałam w bibliotece!). Zawsze dużo czytałam, ale kiedy zauważyłam u siebie spadek formy, jeśli chodzi o liczbę przeczytanych książek, pomyślałam o blogu. Ma mnie mobilizować do czytania. A jeśli przy tym zachęci do czytania inne osoby, to będę to już traktować jak sukces.

Lubię czytać bardzo różną literaturę (uwielbiam literaturę czeską,  literaturę faktu, kryminały), tak naprawdę wszystko zależy od tego, co mi wpadnie w ręce. Czytam e-booki, kupuję mnóstwo książek, korzystam z bibliotek i pożyczam książki od znajomych. Jak na razie nie mogę się tylko przekonać do audiobooków – ale wszystko przede mną.

Od czasu do czasu zaginam rogi w książkach :)  i namiętnie mażę po swoich egzemplarzach, podkreślam (często różnymi kolorami, na szaro tylko w Kindle’u), dopisuję komentarze.

Jeśli jesteś po raz pierwszy na moim blogu dowiedz się dlaczego nie lubię akcji „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!” oraz skąd biorę dobre książki. Przyjemnej, inspirującej lektury!

Jeśli masz ochotę opowiedzieć mi o książce, która wywarła na Tobie duże wrażenie, wzruszyła Cię albo rozbawiła, napisz do mnie list. Na każdego maila odpowiem! – pola@zaginamrogi.pl

A jeżeli moj blog przypadł Tobie do gustu, to możesz postawić mi kawę. Dzięki!


Zapisz się na newsletter