Nie lubię poniedziałków

Nie lubię poniedziałków, ale internetowe księgarnie wiedzą jak mi poprawić humor :)

Na co warto rzucić dziś okiem i co warto kupić?

Bezsennosc_w_tokioZaczynamy od najtańszej pozycji czyli powieści Marcina Bruczkowskiego Bezsenność w Tokio. Woblink powala ceną – 5,90 zł. Wersja papierowa na stronie wydawnictwa – Znak – to 31,90. Warto pokusić się na wersję elektroniczną. Autor spędził 10 lat w Japonii i jego książka wyrasta wprost z jego doświadczeń. Dla wszystkich miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni pozycja obowiązkowa!

Miłośnicy grozy ucieszą się promocją na ebooki.allegro. Dziś do kupienia taniej są powieści Stephena Kinga. Ach, na przełomie podstawówki i liceum zaczytywałam się w tych książkach! Co znam i mogę polecić? Carrie za 11,60 zł, Zielona Mila za 14,24 zł, po 14,39 zł są Miasteczko Salem, Misery i Lśnienie, Christine za 15,60 zł.  To za 19,51 zł (pamiętam z dzieciństwa film, cholernie się na nim bałam). Może warto zapoznać się z tą książką? W końcu King zdecydowanie należy do klasyki horroru i thrilleru. Wszystkie książki, które są w promocyjnych cenach możecie zobaczyć pod adresem – Stephen King.

Natomiast Ebookpoint w promocji jednego autora oferuje książki Jonathana Carolla (kolejny ulubieniec z czasów licealnych :P).  Kraina Chichów (chyba najsłynniejsza powieść tego autora) jest za 14,94 zł, Dziecko na niebie za 12,45 zł, a Kobieta, która wyszła za chmurę za 14,94 zł.

 

 

 

Komentarze (2)

  1. Bruczkowski za szóstkę? Brać! To w zasadzie nie jest literackie, nie ten język. Bardziej przypomina opowieści starego kumpla – ale jak się to czyta!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.