Wrześniowe e-booki

Dawno nie wrzucałam żadnego wpisu o promocjach. Na początku września znajdziemy sporo e-booków z atrakcyjnymi zniżkami. Dziś zaciekawiły mnie trzy pozycje, o których kilka słów znajdziecie niżej.

Ciekawie zapowiada się książka dnia w Ebookpoint. Jest nią praca_wymarzonaPraca wymarzona. Jak ją skutecznie znaleźć Sylwii Konik i Justyny Wydry, która może zainteresować, prócz osób poszukujących pracy, także te zatrudnione w działach HR, czy po prostu właścicieli firm. Książka pokazuje proces poszukiwania pracy z trzech perspektyw: pracownika, rekrutera i pracodawcy. Co ważne, została napisana przez praktyków. E-book kosztuje 9,90 zł.

jaskiniowecJako fanka skandynawskich kryminałów nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o jakiejś nowości. To powieść norweskiego pisarza J?rna Liera Horsta, która została uznana za najlepszy norweski kryminał w 2012 roku i zdobyła Nagrodę Szklanego Klucza. Jaskiniowiec kosztuje 19,90 zł. Warto dodać, że wersja elektroniczna książki jest dostępna jak na razie tylko w Publio.

okładka książki "Traktat o łuskaniu fasoli"W Woblinku natomiast mamy 40% rabat na wszystkie książki Wiesława Myśliwskiego. Najtaniej, bo za 15 zł, dostaniemy Traktat o łuskaniu fasoli. Kto nie czytał nic Myśliwskiego, może zacząć od tej powieści. Myśliwski pisze o życiu, przeznaczeniu, losie – Świat jest tym, co opowiedziane. Dlatego coraz ciężej żyć. I może tylko sny stanowią o nas. Może jeszcze tylko sny są nasze? Piękna proza, piękna opowieść. Naprawdę warto po nią sięgnąć. Sama się zastanawiam czy nie kupić wersji elektro, mimo że papier stoi na półce. Nieprzekonanych może zachęci informacja, że książka została nagrodzona Nagrodą Literacką NIKE 2007, Nagrodą Literacką Gdynia 2007 i wyróżniona przez ?Magazyn Literacki KSIĄŻKI? jako ?książka roku 2006?.

Jeśli zdecydujecie się na zakup którejś książki, to wejdźcie proszę na strony księgarni z linków w tym wpisie. Za każdy zakup dostanę niewielką prowizję, którą wydam oczywiście na e-booki. Dziękuję!

 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.