Powidoki w promocji

Powidoki okładka książkiDziś w promocji na Ebookpoint książka – Powidoki Piotra Strzeżysza. E-book kosztuje 9,90 zł. W notce na stronie księgarni można przeczytać kilka słów o autorze: od lat realizuje marzenie zwiedzenia świata na rowerze, łącząc pasję podróżowania z fotografią i pisaniem. Przejechał kilkadziesiąt krajów na pięciu kontynentach. Jak pisze o sobie:
Przewłóczyłem się przez kawałek świata, ale ciągle coś gdzieś mnie pcha. Są chwile, kiedy myślę, że pewnego dnia się zatrzymam. Ale potem zasypiam, śnię o lataniu i wiem, że sam nigdy tego nie zrobię. Taka karma.

W 2015 roku książka Powidoki zdobyła nagrodę „Bursztynowego Motyla” w Konkursie im. Arkadego Fiedlera oraz nagrodę Magellana w kategorii najlepsza książka podróżnicza. Piotr Strzeżysz jest także laureatem tegorocznego Kolosa za ?wytrwałość w próbach odnalezienia życiowej prawdy w podróży i odwagę przyjmowania tego, co przyniesie droga?. Pod adresem onthebike.pl znajdziecie bloga Piotra Strzeżysza; obdarzony nieprzeciętnym poczuciem humoru i zmysłem obserwacji, podróżuje, pisze i fotografuje – dzieli się ze swoimi czytelnikami osobistymi przemyśleniami. Warto tam zajrzeć, przeczytać i zostać na dłużej.

Wchodząc na stronę księgarni przez linki w tym wpisie i kupując e-booki pomagacie mi utrzymać bloga. Dziękuję!

Komentarze (2)

  1. Przeczytałam już połowę – rewelacja!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.