Paszporty Polityki – nominacje

Paszporty Polityki - nominacjeW dziedzinie literatury do Paszportów Polityki nominowani zostali: Małgorzata Rejmer, Ziemowit Szczerek i Łukasz Orbitowski. Sprawdziłam gdzie i za ile dostaniecie ebooki (czy papier w sytuacji gdy elektronicznej książki nie ma na rynku) nominowanych pisarzy.

Książkę Małgorzaty Rejmer „Bukareszt. Kurz i krew” kupić można za 24,90 zł w Woblinku (z kodem – za 14,90 zł), ebooki.allegro oferują cenę 21,91 zł, w Virtualo za 22,90 zł, w Ebookpoint i koobe za 24,90 zł,

Ziemowit Szczerek to autor nominowanej „Przyjdzie Mordor i nas zje – czyli tajna historia Słowian”. Niestety – nie ma jej w wersji elektronicznej. Papier można kupić w TaniejKsiążce – za 21,60 zł lub w Merlinie za 24 zł (uwaga! dziś darmowa dostawa!) Miłośnikom ebooków można jedynie zaproponować inną książkę Szczerka, która także ukazała się w tym roku – „Rzeczpospolita zwycięska. Alternatywna historia Polski”. Cena za ebooka w Woblinku to 22,90 zł (z kodem – 14,90 zł).

Trzecim nominowanym został Łukasz Orbitowski, autor „Szczęśliwej ziemi”. Powieść wydaną przez Sine Qua Non można nabyć za 34,90 zł w Woblinku (z kodem – za 24,90 zł), za 30,76 zł w ebooki.allegro, za 31,05 zł w koobe, za 32,90 zł w Virtualo, za 34,90 zł w Ebookpoint i Legimi.

Uwaga, jeśli chcielibyście kupić coś w Woblinku to mam 2 kody do oddania  :) Napiszcie w komentarzu jeśli potrzebujecie. Druga sprawa – nie zawsze warto sugerować się cenami, które widnieją przy nazwie sklepu – pamiętajcie, że wiele księgarni prowadzi swoje programy rabatowe i cena dla Was może się różnić od takiej dla zwykłego klienta :) Więcej na ten temat napisałam w notce Jak kupować ebooki żeby zostało na chleb :)

Komentarze (2)

  1. ebooki książki Szczerka są już powszechnie dostępne, najtaniej chyba w sklepie Virtualo (mają promocję z okazji Paszportu Polityki dla niego)

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.