Krytyka Polityczna – bestsellery

Krytyka Polityczna - bestsellery - okładka książki "23 rzeczy, których nie mówią Ci o kapitalizmie"Zmieniam powoli swoją koncepcję wpisów z promocjami. Nadal będą się pojawiać, choć rzadziej niż do tej pory (może raz w tygodniu, nie częściej). Chcę skupić się bardziej na wpisach dotyczących moich lektur, przydatnych narzędzi w wyszukiwaniu różnych informacji oraz innych, okołoksiążkowych tematów :)

W Legimi dostępna jest całkiem niezła promocja na książki Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Jeśli kupowaliście już wcześniej tam jakieś ebooki, to możecie obniżyć cenę książek (wszystko zależy od uzbieranych wcześniej punktów). Cenę książki można obniżyć maksymalnie o 50%. Warto też przypomnieć, że Legimi posiada ofertę abonamentowego dostępu do ebooków, w tym tych prezentowanych niżej. Jeśli posiadacie czytnik (działa tylko w przypadku Onyx Boox C65 HD lub Onyx Boox C65 HD Storia) albo nie przeszkadza Wam czytanie na tablecie/smartfonie to można tę ofertę wypróbować już od 6,99 zł/miesiąc.

Sowiety od kuchni. Mikojan i radziecka gastronomia Iriny Głuszczenko za 13,99 zł

Od tragedii do farsy, czyli jak historia się powtarza Slavoja Žižka za 13,99 zł (na tę właśnie pozycję chyba się skuszę!)

23 rzeczy, których nie mówią Ci o kapitalizmie autorstwa Ha-Joon Chang za 17,99 zł (a ta książka czeka cierpliwie na Kindle’u – zaczęłam czytać, ale na trochę odłożyłam lektura. Trzeba wrócić!)

Tyrania wyboru Renaty Salecl za 17,99 zł (Niedawno skończyłam czytać tę książkę. Słoweńska filozofka zastanawia się nad tym jak doszło do tego, że idea wolnego wyboru obróciła się przeciwko nam, zwiększając naszą bezradność i lęk przed światem, zamiast dając nam więcej wolności).

Uwikłani w płeć Judith Butler za 17,99 zł (To pierwsza książka Butler, jaka ukazała się po polsku. Klasyka nie tylko na gender studies ;) Mój papierowy egzemplarz jest cały pokreślony, efekt przygotowań do egzaminu).

Zjadanie zwierząt Jonathana Safrana Foera za 17,99 zł (o tej książce możecie przeczytać na blogu, polecam tym, którzy chcą się dowiedzieć jak naprawdę wygląda przemysł żywieniowy i hodowla zwierząt. Autor zastanawia się, czy jedzenie zwierząt jest etyczne).

Imperium peryferii. Rosja i system światowy Borysa Kagarlickiego za 19,99 zł (opis na okładce głosi, że to „ambitne ujęcie tysiącletniej historii Rosji”. Z pewnością jest to lektura na wiele wieczorów – książka liczy ponad 800 stron!)

 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.