Kryminały

Czas zrobić zapasy na nadchodzącą wielkimi krokami jesień. Dobry kryminał to idealne rozwiązanie na deszczową i ponurą pogodę za oknem. Owinięta w koc, z gorącą herbatą i czytnikiem w ręku – jest szansa, że jakoś przetrwam ten smutny czas ;)

marek-krajewski-rzeki-hadesuNa pierwszy rzut idzie Woblink, który w swojej promocji oferuje ponad 100 polskich kryminałów. Faktycznie, jest w czym wybierać. Taniej kupić można książki Marka Krajewskiego: wrocławska seria – Widma w mieście Breslau za 13,14 zł, Śmierć w Breslau za 11,99 zł, Koniec świata w Breslau za 13,14 zł; lwowska – Erynie za 12 zł, Liczby Charona za 13,14 zł i Rzeki Hadesu za 13,14 zł. Jeśli ktoś nie czytał, to warto sięgnąć, Krajewski akcję swoich powieści osadza w przedwojennej Polsce – we Wrocławiu czy we Lwowie. Już samo to jest interesujące ;) Ciekawie zaś zapowiadają się: Morze Niegościnne (14,39 zł) Jacka Szamałka, Teraz (12 zł) Aleksandra Wiernego (uwaga! tylko epub), Doktor Śmierć (14,70 zł) Jacka Caby. Jest w czym wybierać. Cała promocja dostępna pod adresem – polski kryminał.

W Virtualo znajdziemy obniżkę na książki wydawnictwa Alabatros. Taniej kupimy powieści Tess Gerritsen, uważanej za mistrzynię kryminału i thrilleru medycznego! (czytałam Ciało, ale nie ma tego tytułu w promocji) – Sobowtór za 15,30 zł, Milcząca dziewczyna za 16,20 zł i Ostatni, który umrze za 16,50 zł. W promocji dostaniemy też książki Lee Child – Poszukiwany za 16,74 zł i Jutro możesz zniknąć za 16,80 zł. Promocja dostępna pod adresem – kryminalny Albatros.

Tylko w Koobe dostaniemy za 13 zł kryminał Edwarda Mogilskiego Martwa laleczka. I na to chyba się skuszę ;)

Dla czytających tylko na papierze promocję z okazji swoich urodzin przygotował Empik. Wystarczy kupić 3 książki z katalogu krajowego z dostępnością 24h w dniach 18-22 września a zapłacimy tylko za 2! Tutaj można zobaczyć kryminały dostępne w ich sklepie.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.