Ahsan Ridha Hassan – Wieża

Ahsan Ridha Hassan - WieżaDzięki uprzejmości wydawnictwa Novae Res, otrzymałam dla czytelników rogów egzemplarz książki Wieża, której autorem jest Ahsan Ridha Hassan.

Na stronie wydawcy można przeczytać o tej książce:

OBIECUJĄCY DEBIUT NA MIARĘ NEILA GAIMANA! Wybór pięciu niezwykle wciągających tekstów literatury niepokoju, która zdecydowanie wykracza poza ramy gatunku. Wyłącznie dla ambitnego czytelnika. (…) Obowiązkowa lektura dla każdego, kto ceni sobie fabułę wciągająca od pierwszego zdania, plastyczny styl, zaskakujące pomysły, słowem ? dobrą literaturę. Groza zbyt współczesna, niemieszcząca się w ramach gatunku.

Brzmi obiecująco, prawda?

Jeśli chcesz otrzymać tę książkę, to zostaw komentarz przy tym wpisie, a w nim opisz swoje spotkanie z literaturą grozy / niepokoju (możesz np. podzielić się wrażeniami z ulubionej lektury, opowiedzieć o ulubionym pisarzu/pisarce, czy też zwyczajnie napisać dlaczego właśnie taki typ literatury najbardziej Tobie odpowiada).

Spośród komentarzy wybiorę jeden najciekawszy, a jego autor/ka otrzyma ode mnie przesyłkę z książką. Komentarze można zostawiać do piątku (20 lutego), do godz. 12:00. [edit: konkurs przedłużony]

No to do dzieła, czekam na Wasze historie, a póki co – sama zabieram się do lektury swojego egzemplarza książki!

Komentarze (7)

  1. Witam. Problem mój polega właśnie na tym, że nie miałam okazji zapoznać sie z literaturą grozy, mimo mojego wielkiego zamiłowania do książek, ale wychodzę z założenia, że kiedyś musi być ten pierwszy raz i miło by było, aby to „Wieża” Ahsana Ridha Hassan była tą pierwszą i dołączyła do moje biblioteczki. Pozdrawia

  2. To co uwielbiam w tej literaturze jest ten dreszczyk emocji, który narasta z każdym kolejnym zdaniem. Kocham to jak czytam takie książki pod kołdrą/kocem i latarką, bojąc się choćby wystawić kawałek ciała spod bezpiecznego azylu, nawet gdy jest lato i umieram z powodu gorąca. Kocham to, że mogę przerwać jedynie czytanie, gdy jest względnie spokojny moment. Kocham to jak się uzależniam od książki coraz bardziej po każdym słowie, oraz to jak im bliżej jestem końca, to tym bardziej ciężej mi się oderwać.

  3. Książka trafia do Owcy. Poproszę o kontakt – najlepiej mail z adresem. Serdeczności!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.