Woblinkowe hity

"Traktat o łuskaniu fasoli" Myśliwski - Woblinkowe hityWiecie, ja naprawdę nie powinnam zaglądać do internetowych księgarni z ebookami. ZAWSZE coś kupię. No, o ile mam jakieś drobne na koncie :)

Tym razem w Woblinku prawdziwy hit – za 10 zł możecie kupić książkę jednego z moich ulubionych pisarzy – Wiesława Myśliwskiego. W promocji jest Traktat o łuskaniu fasoli – powieść, która została nagrodzona Nagrodą Literacką NIKE 2007, a także Nagrodą Literacką Gdynia 2007. Poza tym książka została nagrodzona przez ?Magazyn Literacki KSIĄŻKI? jako ?książka roku 2006?. Nawet gdyby Traktat… nie dostał żadnych nagród, to i tak bym Wam go gorąco polecała. To książka wybitna, najwyższych lotów, o życiu i samotności. Naprawdę. A w takiej cenie… grzech nie kupić :)

Poza tym taniej kupimy (do 26 stycznia) książki wydawnictwa Copernicus Center Press. Publikacje tego wydawnictwa prezentują światową myśl naukową i filozoficzną: filozofię (w szczególności filozofię nauki i filozofię prawa), teologię, kosmologię, matematykę, logikę i neurobiologię. Wydawnictwo wydaje książki po polsku oraz po angielsku:

Marcin Gorazda Filozofia ekonomii – 36,90 zł

Bartosz Brożek, Anna Brożek, Jerzy Stelmach Fenomen normatywności – 26,90 zł

W świecie powinności – 36,90 zł

Patricia S. Churchland Moralność mózgu. Co neuronauka mówi o moralności – 36,90 zł

Frans de Waal Małpy i filozofowie. Skąd pochodzi moralność? – 36,90 zł

Każdą z tych książek chciałabym przeczytać, ale na chwilę obecną na żadną mnie nie stać :/ Jeśli zaś Ciebie stać :) i chciałbyś/chciałabyś zrobić mi prezent – nie krępuj się. Od jakiegoś czasu Woblink umożliwia robienie niespodzianek. Wystarczy że wybierzesz opcję kup na prezent i podasz mojego maila: kontakt [at] paulinamatysiak.pl a z pewnością poprawisz mi humor :)

Cała promocja dostępna pod adresem Copernicus Center Press.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.