Urodzinowe zachcianki

Dziś znalazłam kilka książek, które wydają się być interesującymi. W każdym razie właśnie je wybrałabym na swoje urodzinowe prezenty :)

"On wrócił" okładka książkiTimur Vermes On wrócił za 17,54 zł. Pomysł na książkę wydaje mi się absurdalny – zresztą sami przeczytajcie skrót od wydawcy: „Na jednym z placów w Berlinie budzi się bezdomny mężczyzna. Okazuje się, że jest nim sam… Adolf Hitler”. Co się dalej wydarzy – nie mam pojęcia. Może być zabawnie.

tulli "szum"Magdalena Tulli Szum za 14,90 zł. Wydawca zaznacza, że to „najnowsza powieść jednej z najwybitniejszych polskich pisarek. Naznaczona emocjonalną intensywnością historia kobiety, próbującej przełamać towarzyszące jej od zawsze poczucie wyobcowania i poszukującej porozumienia z matką, z którą zawsze łączyły ją trudne relacje”.

Inga Iwasiów "W powietrzu"Inga Iwasiów W powietrzu za 17,99 zł. Ma to być „Niegrzeczna opowieść dla kobiet, które chodzą własnymi drogami”. Ciekawe czy sama powieść jest tak niegrzeczna jak ją reklamują :) Może będę miała okazję się przekonać.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.