Trzynastego w piątek

Piotr Pogorzelski "Barszcz ukraiński"Trzynastego wszystko zdarzyć się może, Trzynastego świat w różowym kolorze śpiewała Katarzyna Sobczyk.

No i właśnie różne cuda się zdarzają trzynastego w piątek. Na przykład ebooki za złotówkę. A gwoli ścisłości – jeden ebook w takiej cenie oferuje Woblink. Jest to pierwszy tom z serii „Królowie przeklęci” – Król z żelaza Maurice’a Druona. Wystarczy podać kod RBUUMHYA i cena spadnie do złotówki. Swoją drogą na stronie głównej księgarni widnieje świetna kreacja reklamowa promująca dzisiejszą zniżkę – elektroniczne zdrapywanie kodu ;) Spróbujcie!

Okładka reportażu o Ukrainie w Ebookpoint (swoją drogą świetna!) kłuje różem po oczach. Za 15,99 zł  można kupić książkę dziennikarza Polskiego Radia, Piotra Pogorzelskiego Barszcz ukraiński. Z jednej strony to reportaż o dzisiejszej Ukrainie, z drugiej zaś – przewodnik po zwyczajach, miejscach, polityce. Promocja trwa do 17 grudnia i obejmuje także papierowe wydanie (19,95 zł). Przypomnę, że od niedawna Ebookpoint wprowadził możliwość kupowania ebooków na prezent. Z pewnością nie tylko ja ucieszyłabym się z ebookowego prezentu w postaci  Barszczu ukraińskiego :)

Uważajcie dziś szczególnie na czarne kociska przebiegające Wam drogę. Dla bezpieczeństwa lepiej zostać w domu i poczytać książkę! :)

 

 

Komentarze (1)

  1. Dzięki, Aldi! Już drugi raz w tym miesiącu załapałem się dzięki Tobie na promocję:) Ja i mój Kundel jesteśmy wdzięczni.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.