Tochman w promocji

Tochman w promocji "Eli, Eli"Tochman w promocji! Znowu! W świetnych cenach kupimy jego reportaże w serwisie ebooki.allegro. Koniecznie pamiętajcie o użyciu kodu rabatowego – ebooki.allegro – ceny będą jeszcze lepsze!

Jakbyś kamień jadła – 9,11 zł (z kodem – 6,83 zł – to prawie jak za darmo!)

Dzisiaj narysujemy śmierć – 15,01 zł (z kodem – 11,26 zł)

Bóg zapłać – 15,84 zł (z kodem – 11,88 zł)

Eli, Eli – 22,90 (z kodem – 17,18 zł) nowość!

Kto zna twórczość Tochmana, ten wie, że jego reportaży zachwalać nie trzeba. To klasa sama w sobie. W bezkompromisowy sposób pokazuje on zło, które dzieje się w świecie i zmusza czytelnika do uważnego na nie spojrzenia i głębokiej refleksji.

Ja jego najnowszy reportaż o filipińskich slumsach – „Eli, Eli” – kupiłam w wersji papierowej. Zależało mi na fotografiach Grzegorza Wełnickiego. Książka jest edytorsko dopracowana i świetnie się prezentuje. Papier można kupić np. w Merlinie lub Matrasie. Tę drugą opcję polecam zwłaszcza torunianom – przygotujcie się dobrze do spotkania z pisarzem :) Podczas XIX Toruńskiego Festiwalu Książki, 4 listopada (poniedziałek) o godz. 19:00 w Sali Wielkiej Dworu Artusa można będzie wziąć udział w spotkaniu z reportażystą.  Spotkanie poprowadzi Tomasz Pasiut. Ja na pewno tam będę!

 

 

 

Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.