Targi Książki w Krakowie

Dobre miejsce do umieraniaSzczęśliwy kto mieszka na Południu i może odwiedzić Targi Książki w Krakowie. Kto jednak nie może do Krakowa dotrzeć, ten niech się nie smuci. Księgarnie przygotowały liczne promocje – zarówno na wydania elektroniczne, jak i papierowe. A jest w czym wybierać ;)

W Virtualo przecenionych zostało 550 ebooków wydawnictwa WAB. Warto skorzystać bo promocje na książki tego wydawnictwa nie są częste. Taniej kupimy:

Fotoplastikon Jacka Dehnela – 9,90 zł (uwaga! tylko PDF)

Senność Wojciecha Kuczona – 9,90 zł

Fabryka muchołapek Andrzeja Barta – 9,90 zł

kryminały Henninga Mankella – opowiadania przedstawiające początki kariery Kurta Wallandera w trzech częściach – każda po 9,90 zł – Cios. Szczelina, Mężczyzna na plaży. Śmierć fotografa i Piramida

Italo Calvino Jeśli zimową nocą podróżny – 9,90 zł. Klasyka w kapitalnej cenie! Po 19,90 zł dostaniemy Niewidzialne miasta oraz Marcovaldo.

W Woblinku tylko dziś zgarniemy rabat na zakupy w wysokości 42%, który obowiązuje na CAŁĄ OFERTĘ!  Ja z pewnością skuszę się na coś Kallentofta (który rzadko jest w promocji), jego książki po woblinkowej przecenie kosztują 19,66 zł. Sięgnę po pierwszą z serii z porami roku – Zło budzi się wiosną. A do tego dołożę polski kryminał, który już dawno temu zwrócił moją uwagę – Ani żadnej rzeczy autor – PM Nowak – po obniżce 14,44 zł.

W publio 2000 audiobooków po 9,90 zł. Gratka dla tych, którzy lubią słuchać książek!

Ebookpoint daje zniżkę 20% na całą swoją ofertę.

Kto uwielbia papier powinien zapoznać się z ofertą Merlina – znajdzie tam mnóstwo wydawnictw w obniżonych cenach. A jedno z moich ulubionych wydawnictw – Znak – przygotowało darmową wysyłkę w dniach 24-27 października. Warto pamiętać, że przy zamówieniu powyżej 119 zł można wybrać jedną książkę za … 1 grosz! Kupując zaś od 3 do 6 książek możemy zgarnąć na nie rabat w wysokości 30%. Interesująco zapowiada się książka o Kaukazie Wojciecha Jagielskiego Dobre miejsce do umierania – nowość za 35,90 zł.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.