Sonia Draga 50% taniej

Sonia Draga Ebooki.allegro wrzuciły fajną promocję na książki wydawnictwa Sonia Draga. Prócz reklamowanych wszędzie Pięćdziesięciu twarzy Greya (tak na marginesie – nie macie ich już dość?) sporo ciekawych książek. Nad czym według mnie warto się pochylić?

W komnatach Wolf Hall (17,50 zł) i Na szafocie (16 zł) Hilary Mantel, brytyjskiej pisarki, która otrzymała za obie książki nagrodę Bookera – jako jedyna kobieta i jedyna Brytyjka w historii tej nagrody!

Korekty (18,75 zł) Jonathana Franzena. Powieść została nagrodzona National Book Award.

Poza tym sporo ciekawych kryminałów, thrillerów i powieści sensacyjnych. W promocji są książki Petera Robinsona, angielskiego pisarza kryminałów, których głównym bohaterem jest inspektor Alan Banks. Skrawek mego serca i Niebezpieczny chłopak po 14,50 zł, a Trucicielka i W mogile ciemnej po 15,50 zł. Taniej kupić można także powieści Charlotte Link, niemieckiej pisarki. Za 13,51 zł Echo winy, za 14 zł Ostatni ślad, za 15,74 zł Wielbiciel czy za 16,51 zł Obserwator. Ciekawie zapowiada się powieść Andreasa Winkelmanna Ślepy instynkt (15,50 zł). W promocji są także powieści Kathy Reichs – jej cykl Kości (na podstawie jej książek został nakręcony serial). Z krwi i kości kosztują 15,01 zł, 206 kości – 15,45 zł, Starożytne kości – 15,45 zł.

Promocja tylko w ten weekend, 7-8 września.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.