Mikołajkowe promocje

Mikołajkowe promocje WoblinkOd mniej więcej tygodnia czekałam na Mikołajkową promocję Woblinka. Nie dość że Mikołajki, to jeszcze ich trzecie urodziny. Jest co świętować! :) W promocji można kupić książki 40%  Najlepiej ją wykorzystać kupując te pozycje, które są rzadko przeceniane (lub w ogóle). Używając trzech kodów: eecrvlqg – vglcdcfg – usuqwpny kupimy książki z obniżką.  A jeśli znajdziecie się wśród trójki szczęśliwców, którzy przez cały weekend wydali najwięcej na ebookowe zakupy – wygracie czytnik! Ja znalazłam kilka fajnych książek (podaję ceny z rabatem):

Daniel Kahneman Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym – 26,94 zł

René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, Nowe przygody Mikołajka – 20,94 zł

Susan Sontag Przeciw interpretacji i inne eseje – 26,40 zł

Józef Tischner Myślenie w żywiole piękna – 13,74 zł

Viktor E. Frankl Bóg ukryty. W poszukiwaniu ostatecznego sensu – 8,94 zł

Przejrzyjcie zresztą sami zasoby księgarni. Mnie bardziej cieszyły promocje w tygodniu, ta jakoś nie jest zbyt… oryginalna.

Za to jestem pod wrażeniem weekendowej zniżki w Virtualo – Huragan cenowy. Faktycznie, ceny zleciały na łeb na szyję ;) Trzeba korzystać i zrobić zapasy ebooków na zimowe chłodne noce – ceny 9,90 zł i 12,90 zł zachęcają do zakupów. A w tych cenach znajdziecie naprawdę mnóstwo dobrych książek:

prawie wszystko mojego ulubieńca Jacka Dehnela – za 9,90 zł Lala i Rynek w Smyrnie, a za 12,90 zł – Balzakiana, Saturn, Młodszy księgowy. O książkach, czytaniu i pisaniu

Garść czeskiej prozy (każdy ebook po 12,90 zł) w wykonaniu Petry Hůlovej Czas czerwonych gór i Stacja Tajga, a także Tomáša Zmeškala List miłosny pismem klinowym

sporo ciekawej literatury faktu: za 9,90 zł dostaniecie następujące ebooki – Beznadziejna ucieczka przed Basią. Reportaże seksualne Katarzyny Surmiak-Domańskiej, Pijani Bogiem Maxa Cegielskiego, Pomarańczowy Majdan Marcina Wojciechowskiego, za 12,90 zł – Nocni wędrowcy oraz Dobre miejsce do umierania Wojciecha Jagielskiego, Mój chłopiec, motor i ja Haliny Korolec-Bujakowskiej (na tę książkę dłuuugo chorowałam – lata 30. XX wieku i podróż poślubna motorem przez Azję, motor o mocy 10 koni mechanicznych, kosz i 19 miesięcy w trasie. Zapowiada się ciekawie, prawda?)

Książek w tak niskich cenach jest ponad 300. Naprawdę, jest w czym wybierać.

A  w ogóle to promocje w grudniu przed Świętami powinny być zakazane… Wydam wszystko na ebooki i nie zostanie mi nic na prezenty. Obawiam się, że tak to właśnie się może skończyć :)

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.