Kryminalny poniedziałek

Miło zacząć tydzień z naprawdę dobrymi cenami na kryminały. Może stanie się tradycją taki kryminalny poniedziałek. Nie narzekałabym :)

larssonTylko dziś na nexto dostaniemy kryminał ?sy Larsson „W ofierze Molochowi”. Książka zdobyła uznanie Szwedzkiej Akademii Twórców Literatury Kryminalnej i została uhonorowana tytułem najlepszej szwedzkiej powieści kryminalnej za rok 2012. Z recenzji w „Norrbottens-Kuriren”: Asa Larsson napisała niesłychanie piękną i potworną historię o dobrych i złych ludziach, której wszystkie składniki ? i małe, i duże ? zapierają czytelnikowi dech. Cierpliwość pisarki z pewnością przyczyniła się do tego, że W ofierze Molochowi, jej piąta książka o prokuratorce Rebece Martinsson, jest jej ? dotychczas ? najlepszą powieścią. Ja książkę kupiłam, ciekawe czy moja ocena pokryje się z tą przytoczoną.

nexto-Castle

Poza tym w nexto promocja na kryminały Richarda Castle, autora bestsellerów z listy „New York Timesa”. Ceny zaczynają się już od 11,92 zł. Warto przejrzeć ofertę, zwłaszcza że ostatnia książka pisarza – „Krwawy sztorm” – dostępna jest tylko w wersji elektronicznej!

Woblink w promocji swoich bestsellerów poleca po okazyjnych cenach kryminał Marka Krajewskiego W otchłani mroku – za 13,70 zł. Tym razem mamy niespodziewane połączenie zbrodni i filozofii. Dawny komisarz dostaje zlecenie od profesora filozofii. Może być ciekawie – o ile ktoś lubi Krajewskiego i jego styl ;) Drugą interesująca książką, która porwie każdego miłośnika i miłośniczkę literatury kryminalnej, jest: Czarna wołga. Kryminalna historia PRL Przemysława Semczuka za 13,15 zł. Na okładce można przeczytać, że jest to opowieść o zbrodniach, które paraliżowały opinię publiczną. A także o tych, o których społeczeństwo miało się nigdy nie dowiedzieć. Przemysław Semczuk dotarł do bohaterów tamtych wydarzeń i unikalnych materiałów zgromadzonych w IPN. Dziennikarz prezentuje metody działania przestępców i odsłania kulisy działań operacyjnych PRL-owskich organów ścigania ? raz zaskakująco pomysłowych, innym razem przerażająco nieudolnych. I zabiera czytelnika w pełną emocji podróż do ówczesnego półświatka.

W Virtualo w promocji do -50% kilkadziesiąt kryminałów. Najtaniej dostaniemy: Podpalacza Wojciecha Chmielarza – za 14,94 zł, przecenione są kryminały Jo Nesbo – kupimy je od 15,89 zł do 22,33 zł. Zachęcająco wygląda książka PM Nowaka Ani żadnej rzeczy za 17,43 zł. Akcja toczy się pod Warszawą, w willi w Podkowie Leśnej zostaje zabita kobieta. Komisarz Zakrzeński i prokurator Wilk próbują złapać przestępcę. Polskie klimaty – może być ciekawie ;)

Natomiast kto jeszcze nie przeczytał trylogii Stiega Larssona (wstydźcie się!), wszystkie części kupi za pół ceny w publio.

I co? Kupiliście coś? :)

 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.