Fantastyczna promocja na długi weekend

Długi weekend się zaczął, więc jeśli ktoś nie zdążył wybrać się do biblioteki, to może nadrobić zaległości i zaopatrzyć się w lektury w księgarniach. Wyszukałam kilka dobrych i wartych polecenia tytułów.

okładka książki "Trylogia ciągu"William Gibson i jego Trylogia ciągu (Wydawnictwo MAG), w skład której wchodzą takie powieści jak: Neuromancer, Graf Zero, Mona Lisa Turbo. Jednym słowem klasyka cyber-punku. Za pierwszą z powieści autor otrzymał najważniejsze nagrody światowej fantastyki: nagrodę im. Philipa K. Dicka, Hugo i Nebulę. W zbiorczym wydaniu otrzymujemy prawie osiemset stron lektury. W księgarni CDP e-book można kupić za 35,49 zł. Promocja trwa do 10 czerwca.

okładka książki "Kroniki Atopii"Matthew Matter Kroniki Atopii (Czwarta Strona) – sztucznie stworzony świat, przyszłość i problemy, które niechybnie się pojawiają. Niby ograny schemat, ale i tak zapowiada się ciekawie. Wczoraj kupiłam tę powieść i może zdążę ją przeczytać do niedzieli.  E-booka można kupić w księgarni Woblink za 13,90 zł. (uwaga – w tej odsłonie promocji dostajemy dwukrotną liczbę kodów rabatowych). Promocja trwa do 7 czerwca.

okładka książki "Trawa"Sheri S. Tepper to autorka powieści Trawa. W recenzji w Washington Post można przeczytać, że ?Tepper to mądra i subtelna artystka. Udają się jej rzeczy, których inni pisarze nawet nie powinni próbować?. Śmiercionośna zaraza rozprzestrzenia się pośród gwiazd, nie omijając żadnego świata poza Trawą. Okazuje się, że za tajemnicą odporności planety kryje się prawda tak wstrząsająca, że może oznaczać koniec wszelkiego życia. E-booka można kupić w Publio za 23,41 zł. Promocja trwa do 7 czerwca.

Wchodząc na stronę księgarni przez linki w tym wpisie i kupując e-booki pomagacie mi utrzymać bloga. Dziękuję!

 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.