Czarne reportaże w promocji

Virtualo robi kapitalne promocje! Tym razem można zgarnąć świetne reportaże wydawnictwa Czarne taniej o 25%-45%. Jest w czym przebierać! Tym bardziej, że rabat jest o wiele większy niż gdybyśmy kupowali bezpośrednio od wydawcy.

GottlandNa początek to co czytałam i co mogę polecić:

Gottland Mariusza Szczygła za 13,75 zł. Obowiązkowa lektura dla każdego wielbiciela Czech. Szczygieł rysuje przed nami panoramę XX-wiecznych Czech – opowiada o siostrzenicy Franza Kafki czy przedstawia firmę producenta obuwia Baty. W jego reportażach Czechy to kraj smutku i groteski.

Dzisiaj narysujemy śmierć Wojciecha Tochmana za 13,75 zł. Wstrząsający reportaż o wydarzeniach w Rwandzie w 1994 roku. Tochman opowiada o ludobójstwie i jego konsekwencjach, dla ofiar, sprawców i świadków.

81:1. Opowieści z Wysp Owczych Marcina Michalskiego i Macieja Wasielewskiego za 15,40 zł. Od jakiegoś czasu chcę pojechać na Wyspy Owcze. Ta książka przybliża ten niewielki archipelag wysp i w ciekawych, zabawnych i wzruszających historiach przedstawia sylwetki mieszkańców tego kraju.

Bóg zapłać Wojciecha Tochmana za 16,50 zł. Wybór reportaży Tochmana dotykający polskiej religijności, ale także prześwietlający naszą mentalność. Świetny język, mocne historie.

Witajcie w raju. Reportaże o przemyśle turystycznym Jennie Dielemans za 17,60 zł. W tym reportażu poznamy kulisy biznesu turystycznego, dowiemy się co naprawdę kryje się za hotelowym ogrodzeniem i kto płaci najwyższą cenę za nasze wakacje w luksusowym kurorcie. Dielemans pokazuje mieszkańców, którym odcina się dostęp do plaży – bo te przeznaczone są dla turystów, opisuje degradację środowiska i wyzysk uchodźców. Wyjeżdżasz za granicę? Koniecznie przeczytaj!

 

Na półce zaś u mnie czekają (niebawem notki):

Jutro przypłynie królowa Macieja Wasielewskiego – w Virtualo za 13,70 zł.

Ostatni świadkowie. Utwory solowe na głos dziecięcy Swietłany Aleksijewicz – w Virtualo za 17,55 zł.

 

Ostrzę zaś sobie zęby na trzy książki Wojciecha Góreckiego – jego kaukaski tryptyk: Abchazja za 15,35 zł, Planeta Kaukaz za 14,30 zł, Toast za przodków za 15,40 zł. Oj kusi ta promocja, kusi!

 

Wszystkie książki wydawnictwa Czarne dostępne są pod tym adresem – Czarne reportaże w promocji. Promocja trwa do poniedziałku, 9 września.

Komentarze (2)

  1. Fajne promocje są również na poczytaj.pl. Przy zamówieniu kilku książek on-line z odbiorem osobistym wychodzi naprawdę fajna suma. :)

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.