Czarna Owca

Czarna Owca w promocjiWoblink szaleje! Dziś od godziny 20:00 do północy książki wydawnictwa Czarna Owca kupimy taniej. Przeceny dochodzą do 45%, warto więc zapoznać się ofertą. Czarna Owca to przede wszystkim świetne kryminały, z ich sztandarową Czarną Serią na czele.

Ja ostrzę sobie zęby na książki Andersa de la Motte, pisarza należącego do nowego pokolenia pisarzy kryminalnych w Szwecji. Pierwsza jego książka [geim] do kupienia za 16,45 zł. Tyle samo zapłacimy za kolejną – [ buzz ]. Trzecia jest już droższa – [ bubble ] kosztuje już 19,20 zł. Warto skorzystać, bo z moich obserwacji wynika, że książki tego pisarza nie są zbyt często przeceniane.

W promocji książki H?kana Nessera. Przeczytałam dwa jego kryminały – Nieszczelną sieć (w dzisiejszej promocji do kupienia za 13,70 zł) oraz Punkt Borkmanna (także 13,70 zł). Notki na temat tych powieści znajdziecie na blogu :)

Taniej można kupić już klasykę szwedzkiego kryminału (czy raczej powieści sensacyjnej) – trylogię Millenium Stiega Larssona. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet – 19,20 zł, Dziewczyna, która igrała z ogniem – 21,95 zł, Zamek z piasku, który runął – 24,90 zł. Pamiętam jak pochłaniałam te książki półtora roku temu, cykl naprawdę wciąga. Całości dopełniły dwa filmy – szwedzki i amerykański – nakręcone na podstawie pierwszego tomu.

Ani żadnej rzeczy PM Nowaka to polski kryminał, którego akcja rozgrywa się w podwarszawskiej Podkowie Leśnej. Kto jest znudzony szwedzkimi realiami, może sięgnąć po coś bardziej swojskiego :) Cena w dzisiejszej promocji to 13,70 zł.

Czekam na Wasze polecenia dobrych kryminałów, a póki co lecę kupić pierwszy tom Andersa de la Motte. Będzie jak znalazł podczas jutrzejszej podróży do stolicy.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.